تبلیغات
جملات عاشقانه - عکس های با حجاب آنجلینا جولی در پاکستان
 
جملات عاشقانه
جدید ترین جملات عاشقانه و رمانتیك
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مازیار
نویسندگان
آمار وبلاگ
پنجشنبه 25 شهریور 1389 :: نویسنده : مازیار

عکس های دیدار آنجلینا جولی از قربانیان سیل در پاکستان

آنجلینا جولی، بازیگر مطرح سینما که «سفیر حسن نیت سازمان ملل» است، به شمال غربی پاکستان سفر کرد و از جامعه بین‌المللی خواست به این کشور کمک کنند از بدترین فاجعه طبیعی تاریخ خود رهایی یابد.

آنجلینا جولی به شمال غربی پاکستان سفر کرد و از جامعه بین‌المللی خواست به این کشور کمک کنند.

به گزارش آسوشییتد پرس، کمک‌های پولی کشورهای دیگر در روزهای اخیر متوقف شده و مقامات مسؤل ابراز امیدواری کرده‌اند که دیدار دو روزه آنجلینا جولی از این کشور سیل‌زده موجب توجه کشورها و افراد خارجی شده و آنها برای ارسال کمک‌ها دست به جیب بشوند.

جولی 35 ساله گفت که با بسیاری از مردم پاکستان که زندگی‌شان توسط سیل نابود شده، دیدار کرده، ازجمله مادرانی که بچه‌های‌شان را ازدست دادند و یک زن و شوهر مسن که نگران بودند دیگر هرگز نمی‌توانند خانه‌شان را که ازدست دادند، دوباره بسازند.

جولی پس از دیدار از یک اردوگاه پناهندگان گفت: وضعیت مردم پاکستان برایم خیلی تکان‌دهنده بود؛ امیدوارم امروز و فردا که در این کشور هستم، بتوانم توجه مجامع بین‌المللی را به وضعیت مردم نیازمند پاکستان جلب کنم.

 

عکس های کنفرانس خبری آنجلینا جولی در اسلام آباد پاکستان

آنجلینا جولی در کنفرانس خبری پس از این بازدید ضمن ابراز نگرانی از وضعیت بهداشتی سیل‌زدگان از جامعه جهانی و نهادهای بین المللی خواست نسبت به کمک رسانی به بازماندگان، شتاب کنند.


نوع مطلب : گالری عكس، 
برچسب ها : عكس، عكس عاشقانه، تصویر عاشقانه، تصاویر عاشقانه،